Заміна посвідки

Обмін посвідки на проживання в Україні

Пропонуємо повний супровід процесу обміну постійної

або тимчасової посвідки на проживання в Харкові.

Відновлення при втраті. Термінова заміна 25 і 45 років.

Заміна виду на проживання в Україні

Практично всі іноземці рано чи пізно стикаються з необхідністю заміни виду на проживання в Україні. Обставини, які створюють необхідність обміну посвідки на проживання можуть бути різними. Адвокатське об’єднання “Magisters” пропонує вам повний супровід імміграційним адвокатом процесу заміни виду на проживання. Ми готові представляти ваші інтереси в міграційних органах і створимо умови для проведення всього процесу в найкоротші терміни і з мінімальними витратами часу.

Обмін посвідки на проживання

Обмін посвідки на проживання це планова процедура. Вона полягає в процедурі простої заміни бланка дозволу на проживання з старого, & nbsp; з вичерпаним терміном дії, на новий. Найчастіше необхідність в обміні посвідки на проживання виникає в зв’язку із закінченням терміну дії попереднього. Також подібна необхідність настає при досягненні іноземцем 25 і 45 років відповідно.

Обмін посвідки на проживання

Нерідкі випадки і позапланової заміни виду на проживання. Зазвичай позапланова заміна відбувається в разі втрати посвідчення, або, в разі приведення бланка в стан неможливості його подальшого використання. У разі втрати дозволу на проживання вам необхідно повідомити органи внутрішніх справ.

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

Заміна виду на проживання при втраті

Якщо ви загубили документ – це, мабуть, самий неприємний випадок. Як тільки ви виявили пропажу документа, вам необхідно негайно звернутися з відповідною заявою до органів внутрішніх справ. Також необхідно сповістити Державну міграційну службу про факт пропажі.

Якщо ви просто втратили документ то протягом 10 днів ви отримаєте постанову про закриття кримінального провадження і зможете починати процес заміни виду на проживання.

У разі якщо буде встановлено, що документ був викрадений, процедура буде трохи складніше. Однак, в кінцевому підсумку ви також отримаєте підтверджуючий документ з органів внутрішніх справ. Такий документ, також, & nbsp; дасть можливість розпочати відновлення постійного виду на проживання.

Заміна виду на проживання, як стало непридатним

Бувають випадки коли бланк дозволу на проживання з якихось причин приходить в непридатність – стан, при якому подальше використання ставати абсолютно неможливим. Особливо це стосується старих бланків посвідки на проживання, які були на паперовій основі у вигляді книжечки. Додатково це пояснюється ще й тим, що такі бланки не підлягали заміні кожні 10 років. Документ згодом зношувався, стиралися або вицвітали букви і цифри, на нього випадково проливали чорнило або псували діти.

Бланки дозволу на проживання в вигляді пластикової карти менш підлягають негативному впливу зовнішніх факторів, вони більш зносостійкі. До того ж вони крім обов’язкової заміни в 25 і 45 років, мають термін дії 10 років. Однак, на жаль, бувають випадки необхідності позапланової заміни і такої карти. Наприклад, їх можуть випадково зламати.

В такому випадку бланк необхідно просто принести в міграційний орган по територіальності і написати заяву про заміну бланка.

Заміна посвідки на проживання в Україні в 25 років

Заміна посвідки на проживання в 25 років є обов’язковою і обумовлена тим, що з віком особа людини міняється і необхідно приводити зображення у відповідність. Процес заміни не складний. Досить звернутися в районний підрозділ міграційної служби та надати мінімальний пакет документів.

Обмін посвідки на проживання в 45 років

Процедура заміни виду на проживання в 45 років абсолютно аналогічна вищенаведеної. Єдине, що слід відзначити, що якщо раніше заміна посвідки на проживання в Україні була останньою то тепер немає. Раніше іноземець до кінця життя ходив з отриманим в 45 років посвідчення, тепер же термін дії карти тільки 10 років і після закінчення цього терміну її необхідно буде знову міняти.

Документи для обміну посвідки на проживання

Як уже згадувалося вище, пакет документів для обміну посвідки на проживання невеликий. У всіх випадках подається

  • Копія закордонного паспорта іноземця з нотаріально завіреним перекладом;
  • Старий бланк дозволу на проживання *;
  • Форма 13 – довідка з місця проживання;
  • Фото 3,5 * 4,5 матова – 2 штуки;

*якщо вид на проживання загублений або викрадений – бланк ви не подаєте, натомість докладаєте документ з органів внутрішніх справ.

61057, Украина, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com