Захист інтересів в судах

Адвокат | Судова практика

Представлення інтересів громадян, іноземців та юридичних осіб в судах України

Представлення інтересів в судах України

Справедливість у всіх аспектах життя, є характерною рисою правової держави. Існують країни, які ще не стали правовими, повною мірою, при цьому, декларують таке прагнення. До таких країн належить і Україна.

Природно, виникає питання – хто, і в який спосіб, може визначити, що справедливо, а що ні.

У будь-якому цивілізованому суспільстві таким органом є суд. Захистити свої права, часто неможливо без представлення інтересів в суді.

І, природно, довірити вирішення ваших правових питань професіоналам.

Судовий захист

Безумовно, до судової системи є претензії, часто, на жаль, обґрунтовані. При цьому всі прекрасно розуміють, що судова система є необхідною арбітром, що підтримує баланс інтересів в суспільстві. Кожна людина має право звернутися за судовим захистом своїх інтересів. Це право в рівній мірі стосується як захисту інтересів в суперечках з іншими фізичними або юридичними особами, так і захисту від неправомірних дій держави.

Як виграти справу в суді

Право кожного самостійно представляти і захищати свої інтереси в суді. Однак, якщо ваша задача – виграти справу, правильним рішенням буде залучити на свою сторону адвоката, що спеціалізується на представленні інтересів в суді.

On – line

Ми цінуємо ваш час !

Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

01

Представництво в суді – лише адвокати

В Україні запроваджено принцип “адвокатської монополії” на представництво інтересів в судах. Це означає, що, на сьогоднішній день, представляти інтереси в суді має право виключно адвокат. Це дає можливість клієнту розуміти, що його захист довірений зрозумілій людині з юридичною освітою, досвідом роботи та яка пройшла певний відбір. Також звернувшись до адвоката, ви можете, в подальшому, стягнути ваші витрати, або частина витрат, на правову допомогу зі сторони вашого опонента. Це має суттєве значення при вирішенні незначних питань, або штрафів, коли сума адвокатського гонорару перевищує номінальну вартість позову. Таким чином, істотно спростився доступ простих українців до правосуддя.

Консультація з юридичних питань, представлення інтересів в суді

Якщо ви вирішили довірити представництво інтересів в суді адвокату, першим етапом співпраці слугуватиме попередня консультація. Це найважливіший етап від якого, за великим рахунком, буде залежати весь результат справи.

Завдання клієнта прийти на консультацію підготовленим – надати всі, наявні в розпорядженні документи і максимально точно і стисло викласти факти. Завданням адвоката буде оцінка перспектив справи, і, можливо, формування правової позиції.

Якщо обидві сторони залишилися задоволені результатами, можна підписувати договір про надання правової допомоги та починати роботу.

“… Важливо! Рішення по справі виносить тільки суд, керуючись своїм внутрішнім переконанням. Жоден порядний адвокат ніколи не дасть 100% гарантію позитивного результату. Якщо вам гарантують результат, значить або в справі присутня корупційна складова, або вас просто вводять в оману….”

Геннадій лагута

Адвокат, Керуючий партнер Адвокатського об’єднання ” Magisters “

Представництво в судах загальної юрисдикції

Якщо ви розумієте, що ваші права будь-яким чином порушені, або ж існують обгрунтовані підозри, що ви, з високою часткою ймовірності, можете стати об’єктом пильної уваги судової системи – пропонуємо звернутися до Адвокатського об’єднання “Magisters” за допомогою в питаннях представлення інтересів в суді. Таким чином ви отримаєте ряд конкурентних переваг, в порівнянні з вашим опонентом:

До ваших послуг буде надано весь багатий теоретичний і, головне, практичний досвід представництва інтересів в судах :

  • Повний комплексний аналіз ситуації і формування правової позиції у справі
  • Збір необхідних доказів у справі, у разі необхідності; підготовка необхідних, юридично значущих документів
  • Представлення позиції клієнта в судах
  • При необхідності, підготовка апеляційних та касаційних скарг, а також звернень до Європейського суду з прав людини

З перерахованого вище, стає очевидним, що залучення досвідченого адвоката для представлення ваших інтересів в суді дає можливість змінити розстановку сил під час судового процесу в вашу користь. Також, ви маєте змогу, шляхом подачі правильно сформульованих і оформлених аргументів в суді, схилити думку суду на вашу користь. Ну і як кінцевий результат – отримати бажане рішення в суді.

Послуги представництва в суді

Адвокати нашого адвокатського об’єднання готові представити ваші інтереси в судах, практично, з будь-якої з можливих категорій справ. Але потрібно враховувати, що по кожній з категорій справ існують свої особливості.

Представництво в суді у цивільних справах

Цивільні справи є, мабуть, найпоширенішою категорією справ. Цивільні справи можна умовно розділити на майнові суперечки і немайнові. Цивільне судочинство намагається йти шляхом скорочення присутності в судах. Основний упор зараз зроблений на обмін документами між сторонами поза рамками судових засідань. З огляду на таку тенденцію на перший план виходить уміння правильно формулювати думку на папері, знання процедури та інші формальні елементи. Залучення грамотного адвоката до питання представлення ваших інтересів в цивільному процесі істотно збільшує ваші шанси на перемогу.

Захист інтересів в судах у кримінальних справах

Кримінальні справи являють собою особливу категорію справ для адвоката. Зі зрозумілих усім причин ставки в кримінальному процесі вкрай високі. Будь-яка помилка може стати фатальною і привести до вкрай негативних наслідків. Участь захисника в кримінальних справах вимагає від нього максимального рівня знань і підготовки. Також потрібно враховувати, що стаючи об’єктом кримінального переслідування, люди отримують певний стрес. Це робить неможливим об’єктивний аналіз фактів і вироблення виваженої правової позиції. Слід зазначити, що навіть адвокати, в разі кримінального переслідування, завжди залучають колег для захисту своїх інтересів. Зайве говорити про необхідність для звичайного громадянина звертатися за правовою допомогою.

Представлення інтересів юридичної особи в суді – участь адвоката в господарському процесі

Більшість суб’єктів господарювання мають свої юридичні відділи або окремих юристів в штаті. Однак, при виникненні необхідності вести серйозний, об’ємний, судовий процес, в більшості випадків, власних сил не вистачає. Це відбувається або через нестачу кваліфікації штатних юристів, або через брак кількості таких співробітників. В такому випадку, на допомогу може прийти наше адвокатське об’єднання. Ми закриємо своїми адвокатами будь об’ємний господарський спір. Також важливо, що ми готові здійснити комплексний підхід до вашого процесу і представити інтереси вашого підприємства в суміжних галузях права.

Захист інтересів в адміністративному процесі

Ризики самостійного представлення своїх інтересів в адміністративному процесі істотно нижче ніж, наприклад, в кримінальному. Однак, негативні наслідки програшу, теж, можуть бути досить серйозні. В першу чергу, вони визначаються всезростаючими розмірами штрафів, які застосовуються у вигляді санкції. Також мають місце досить неприємні обмежувальні заходи – як наприклад заборона на право керування транспортним засобом. Уникнути серйозних для себе неприємностей можна за допомогою залучення до захисту ваших прав адвоката.

Досудове врегулювання спорів

Незважаючи на те, що зі зрозумілих причин, суд, і участь в судових процесах, це основне джерело існування адвокатів, не можна все зводити до судів. Найчастіше відмінні результати дає досудове врегулювання спорів. Таке врегулювання допускається як при вирішенні конфліктних ситуацій з фізичними особами, так і у взаєминах між юридичними особами. Присутність адвоката в позасудовому вирішенні спірної ситуації допомагає, по-перше, з точки зору посилення вашої позиції в переговорах. З іншого боку, адвокат не допустить обмеження ваших інтересів при укладенні договору, що визначає умови мирової угоди.

Представлення інтересів в судах ціна

Відповідно до норм закону єдиною можливою формою винагороди адвоката за послуги представництва інтересів клієнта в суді є адвокатський гонорар. Гонорар може бути як фіксованим так і визначений у вигляді погодинної оплати послуг.

Можлива оплата за комплексне вирішення питання – починаючи з надання консультації і закінчуючи отриманим судовим рішенням, а в деяких випадках і подальша робота, наприклад, з виконавчою службою, також можливий варіант з оплатою за кожну окрему процесуальну дію;

Розмір адвокатського гонорару за представлення інтересів в суді, природно, різниться в залежності від галузі права, складності процесу і цілого ряду супутніх моментів.

Фіксований розмір гонорару

В даному випадку розмір гонорару визначається за комплексне вирішення питання – починаючи з надання консультації і закінчуючи отриманим судовим рішенням, а в деяких випадках і подальша робота, наприклад, з виконавчою службою;

Цивільний процес
от

5 000

Кримінальний процес
от

15 000

Адміністративний процес від

6 000

Разовий гонорар адвоката, тобто гонорар за одну дію може становити

Цивільний процес
от

700

Кримінальний процес
от

1 000

Адміністративний процес від

800

Адвокатське об’єднання “Magisters” готове надати у ваше розпорядження кращих адвокатів для захисту або представлення ваших інтересів в судах всіх інстанцій по всій території України! Залежно від вашого розташування ви можете звернутися як в офіс міста Києва, так і офіс Харкова.

61057, Україна, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com