Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю

Реєстрація ТОВ в Києві і Харкові

Консультації з питань реєстрації ТОВ, підготовка повного

пакету документів: Статут, Установчий протокол,

реєстраційні форми, реєстрація за дорученням

Державна реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю в Україні

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю, скорочено ТОВ, завжди було популярно серед підприємців України. Не втрачає воно свою популярність і в наші дні. Переважна більшість, понад вісімдесят відсотків, що відкриваються підприємств в Україні, це ТОВ. На частку інших двадцяти відсотків припадають акціонерні товариства, товариства з додатковою відповідальністю та інші. Важливо також відзначити, що іноземний бізнес в Україні також охоче використовує форму ТОВ. В Україні всі звернення в державні органи здійснюються виключно на державному, українською, мовою. ТОВ в Україні називається “Товариство з обмеженою відповідальністю”, абревіатура ТОВ. Часто в розмовній мові вживається & nbsp; оборот – реєстрація ТОВ, аналог реєстрації ТОВ.

Популярність Товариства з обмеженою відповідальністю пов’язана, в першу чергу, з тим, що учасники відповідають за зобов’язаннями товариства не всім своїм майном, як наприклад, фізичні особи – підприємці або товариство з додатковою відповідальністю. Відповідальність учасників або учасника товариства визначається виключно розміром його внеску в статутний капітал товариства. Останнім часом мінімальний розмір статутного капіталу законодавчо не обмежений і визначається на розсуд власника.

Не можна забувати про те, що не для всіх видів діяльності підходить така форма як ТОВ. Наприклад, діяльність ломбардів може не може бути здійснена у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю. Тому, щоб уникнути помилок на початковому етапі діяльності правильно буде заручитися підтримкою корпоративного адвоката.

Открыть ООО

Для вдалого старту вашого підприємства важливо на попередньому етапі, перед початком процесу реєстрації, визначити, для себе, загальну концепцію майбутнього бізнесу. Створивши для себе таке розуміння, вам буде набагато легше починати, і, головне, правильно оформити ваше майбутнє підприємство. Природно, для починаючого підприємця таке завдання буде складна. Логічно в такій ситуації довірити підготовку пакету документів фахівцям.

Корпоративні адвокати Адвокатського об’єднання “Magisters” готові надати вам практичну допомогу в питаннях підготовки статутних документів та юридичний супровід всіх етапів реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю в Києві і в Харкові.

Ми допоможемо вам:

 На початковому етапі проконсультуємо вас з усіх питань, пов’язаних з реєстрацією та подальшої діяльності товариств з обмеженою відповідальністю в Україні.

  • Допоможемо сформувати концепцію вашого майбутнього бізнесу;
  • Візьмемо на себе підготовку повного пакету документів для реєстрації ТОВ;
  • Перевіримо на унікальність назву вашого майбутнього підприємства;
  • При необхідності здійснимо державну реєстрацію ТОВ;
  • Зробимо всі необхідні супутні дії: відкриття рахунку, реєстрація в податкових органах та інше…

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

Порядок реєстрації ТОВ

I. Першим етапом у створенні ТОВ завжди є визначення ключових моментів :

 Складу учасниківstrong>

На цьому, початковому етапі, підприємці, як правило вже визначилися з ким вони будуть відкривати спільний бізнес. Як вже було зазначено кількість учасників товариства з обмеженою відповідальністю може бути від 1 до 100 учасників. Це означає, що підприємець може стати єдиним власником власного бізнесу.

Розподіл часток у ТОВ

Цей етап логічно випливає з попереднього. Після визначення складу учасників необхідно визначити розмір статутного капіталу товариства в цілому. Виходячи із загального розміру статутного капіталу можна визначити розмір & nbsp; вкладу кожного з учасників. Відповідно розміру вкладу будуть визначені і частки в доходах підприємства. Статутний капітал може бути сформований як за допомогою фінансових коштів, так і майном.

Назва ТОВ

Далі ви визначаєте назву ТОВ. До назви підприємства у законодавця є певні вимоги які не можна порушувати. До таких вимог відноситься заборона на використання назв, тотожних найменувань державним органам України, законодавчо заборонених назв тощо. Також вкрай важливо пам’ятати, що назва товариства з обмеженою відповідальність не може бути тотожним назвою іншого суспільства. Крім того, ТОВ повинно мати назву на державному, українською мовою. Однак це не заважає також додатково мати назву на будь-якому іншому мовою. ТОВ також може мати скорочену назву як на українському так і на інших мовах.

Види діяльності підприємства

Наступним етапом має стати визначення видів діяльності підприємства. Все, обрані засновниками види діяльності ТОВ необхідно перевірити на відповідність КВЕД. На цьому етапі потрібно бути уважним до формулювань і цифровим позначенням. Особливо якщо ви плануєте здійснювати діяльність, яка потребує додаткового ліцензування.

Юридична адреса для реєстрації ТОВ

Далі вам потрібно визначити юридичну адресу підприємства. Адреса потрібно вказувати реальний, так як в подальшому на нього буде приходити кореспонденція. Також в разі відсутності підприємства за вказаною адресою у державних органів можуть виникнути серйозні підозри в фіктивності підприємства. Це спричинить низку негативних наслідків надалі. Якщо у вас є бажання, можлива реєстрація ТОВ в житловому приміщенні. Допустимий варіант, це реєстрація ТОВ на домашню адресу засновника.

Призначення керівника ТОВ

Також важливим моментом є призначення керівника підприємства. Це може бути як один з учасників підприємства так і стороннє, найняте за контрактом особа. Директор підприємства буде організовувати і контролювати всю поточну діяльність компанії в період між зборами учасників. Тому до вибору кандидата на цю посаду необхідно підійти з особливою ретельністю.

II. Другий етап & nbsp; – готуємо документи для реєстрації ТОВ.

Установчі документи ТОВ – це строго встановлений перелік документів, який повинен відповідати ряду законодавчих вимог і який подається для проведення державної реєстрації ТОВ.

Перелік документів для відкриття ТОВ:

1. Протокол загальних зборів засновників товариства з обмеженою відповідальністю.

Всі вищезазначені, ключові питання організації діяльності майбутнього підприємства під час зборів засновників. Всі рішення, прийняті на таких зборах оформляються у вигляді протоколу.

2. Статут ТОВ

У зв’язку зі вступом в дію в 2018 році Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» були мінімізація вимоги до статуту ТОВ. З обов’язкових вимог залишилися тільки:

 Назва товариства українською мовою, повне. Всі інші варіанти назв скорочені і повні іншими мовами вказуються за бажанням; Органи управління ТОВ їх повноваження і порядок прийняття рішень; Порядок прийняття нових учасників і процедура виходу з товариства;

Таким чином, відомості про склад учасників і розподіл часток, видах діяльності підприємства, юридичну адресу не є відтепер обов’язковими для прописування в статуті ТОВ.

Однак збереглися вимоги Господарського кодексу України, де збереглися вимоги вказувати в статуті ТОВ відомості визначають види діяльності підприємства, склад учасників і розподіл часток. Таким чином існує певна правова колізія в цьому питанні. З цього випливає, що адреса підприємства, дійсно, краще не вказувати в статуті. Це обумовлено тим, що адреса може змінюватися досить часто. Це зажадає внесення змін до статуту, а процедура, в такому випадку, не сильно проста. З питань вказівки видів діяльності, складу учасників і розподіл розміру часток – правильно буде вказати їх в статуті ТОВ.

Підготовлений статут ТОВ підписується усіма засновниками і підписи завіряються нотаріусом. При цьому статут прошивається.

Останнім часом з’явилася можливість реєструвати ТОВ на підставі так званого “модельного статуту”, розробленого Міністерством юстиції. У такому випадку немає необхідності в розробці свого статуту. Досить просто поставити галочку у відповідній графі форми 2 на реєстрацію. Однак, якщо ви налаштовані на тривалу роботу, необхідно створювати свій статут. У ньому, на відміну від шаблонного, можна передбачити всі слизькі моменти вашого бізнесу, що дозволить уникнути проблем в майбутньому.

3. Заява, форма 2 про реєстрацію юридичної особи.

Форму цієї заяви можна завантажити на сайті Міністерства юстиції і заповнити як від руки так і в друкованому варіанті.

4. Копії ІПН всіх учасників товариства з обмеженою відповідальністю

5.Якщо реєстрацію здійснюють не засновники особисто то потрібна нотаріально – завірена довіреність представникові.

Реєстрація ТОВ з іноземним засновником

Останнім часом іноземці все частіше і частіше відкривають свій бізнес в Україні. Основною формою власності своїх підприємств в більшості випадків визначають суспільство з обмеженою відповідальністю. Корпоративні адвокати нашого об’єднання готові оформити вам ТОВ, навіть якщо ви за кордоном. Для цього ми, за допомогою електронної пошти відправимо вам текст довіреності, яку іноземець може оформити в консульській установі України в країні свого проживання і відправити нам. Після цього ми самостійно оформимо вам ТОВ в Україні.

У разі проживання або тимчасового перебування іноземця в Україні від нього буде потрібно наявність податкового номера та перекладу паспортного документа на українську мову з нотаріальним посвідченням підпису перекладача. В іншому процедура є практично аналогічною звичайному порядку реєстрації ТОВ.

Якщо засновником є іноземна юридична особа то для реєстрації необхідно надати виписку з реєстру країни про реєстрацію підприємства. Даний документ може бути оформлений у вигляді свідоцтва, сертифіката, витяги з реєстру або іншого документа, відповідно до законодавчих норм країни походження.

Реєстрація ТОВ Київ

Київ є столицею України, тому природно ділова активність тут вище, ніж в будь-якому іншому місті країни. Тому затребуваність послуги за запитом – “реєстрація ТОВ киев” дуже висока. Це стосується і амбітних молодих українських підприємців та іноземців, які хочуть починати свій бізнес саме в столиці. Реєстрація ТОВ, як можна зрозуміти з нашої статті – процес не простий, вимагає серйозних витрат часу. У разі, якщо будуть допущені помилки на старті, за ними можуть послідувати ще більші втрати часу і фінансів. Довірте відкриття вашого підприємства професіоналам з нашого об’єднання і ми оформимо для вас ТОВ в Києві під ключ. У той час, поки ми будемо займатися юридичними питаннями реєстрації ТОВ в Києві, ви зможете присвятити свій час планування практичних питань, безпосередньо пов’язаних, з веденням вашого бізнесу.

Для початку реєстрації ТОВ Київ зверніться

Реєстрація ТОВ Харків

Харків – друге за величиною місто України. Тут традиційно дуже високий рівень ділової активності населення. Це обумовлено як історичними причинами, так і географічним положенням регіону. Також в Харкові розташувався один з найбільших оптово – роздрібних ринків України. Якщо ви хочете вести свій бізнес в Харкові, пропонуємо взяти на себе процес відкриття ТОВ в Харкові. Адвокати нашого об’єднання проведуть реєстрацію ТОВ в Харкові в максимально стислі терміни. Це дозволить вам виділити час для вирішення інших поточних завдань, яких чимало на старті будь-якого проекту.

Для того щоб обговорити реєстрацію ТОВ в Харкові

61057, Украина, Харьков, площадь Конституции 21, офис 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com