Реєстрація ФО -П

Реєстрація фізичної особи

підприємця

Консультації адвоката з питань реєстрації ФОП,

підбір КВЕД, підготовка пакету документів

Реєстрація ФО-П

Фізична особа – підприємець, це, що випливає з назви, людина (фізична особа), який має повну цивільну дієздатність і ведуть господарську діяльність. ФОП в Україні, частіше називають ФОП – абревіатура створена від українського “фізична особа – підприємець”. Ми теж будемо намагатися застосовувати цю назву, щоб уникнути плутанини.

Фізична особа, як суб’єкт підприємницької діяльності зазнало масу змін свого найменування. Це був приватний підприємець (ПП) і до сих пір багато застосовують цю назву, що призводить до підміни понять з приватним підприємством (ПП) – існуючою формою власності для юридичних осіб. Також застосовувалося назву суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа. Багато, за аналогією з російським, застосовують назву індивідуальний підприємець.

Отже ФОП – це фізична особа, як громадянин України так і іноземець, або особа без громадянства яке реалізує свої можливості і права на працю шляхом проведення самостійної діяльності – метою якої є отримання прибутку. Тягар можливих, що виникають ризиків ФОП несе самостійно.

Адвокатське об’єднання “Madisters” пропонує вам кваліфіковані юридичні послуги реєстрації ФОП Київ і реєстрації ФОП Харків:

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

 • Консультації адвоката з питань реєстрації ФОП,
 • Формування повного пакету документів;
 • Підбір оптимальних видів діяльності відповідно до КВЕД;
 • Податковий консультант допоможе в питаннях визначення оптимальної формою оподаткування для ФОП;
 • Комплексне правовий супровід процесу державної реєстрації ФОП;

Наші адвокати та податкові консультанти готові представити ваші інтереси в усіх державних органах і провести весь комплекс необхідних реєстраційних дій. Ми пропонуємо також послуги з віддаленої реєстрації в режимі он -лайн. Особливо зручно це для іноземців, які перебувають за кордоном або просто бізнесменів кому ніколи витрачати час.

Реєстрація ФОП – чи має сенс ?

Багато людей прийшли до необхідності відкривати свій бізнес під тиском обставин. найчастіше, це підприємці, які ведуть свій бізнес з продажу товарів або послуг через інтернет. Природно на початковому етапі своєї діяльності більшість навіть не замислюється про необхідність державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності. Розуміння такої необхідності приходить раптово і на жаль, частіше, під тиском зовнішніх обставин. Або підприємець втрачає вигідні замовлення з – за неможливості працювати з юридичними особами, або, що гірше, до нього починають виявляти цікавість контролюючі органи. Ми завжди радимо своїм клієнтам не затягувати з державною реєстрацією своєї підприємницької діяльності. Всі вкладені в це кошти обов’язково повернуться прибутком.

Переваги реєстрації ФОП

 • Можливість працювати з юридичними особами, приймати офіційні безготівкові оплати;
 • Реєстрація вас як ФОП додає надійності вашого бізнесу в очах партнерів – юридичній особі довіряють більше;
 • Ваш дохід ставати офіційним, а це можливість отримувати кредити, довідки про розмір доходу та інші цікаві моменти які допоможуть розвивати бізнес;

Як відкрити ФОП

Процес відкриття ФОП, а точніше сказати, його державної реєстрації не складний. Від вас буде потрібно:

Заповнити форму 1 щодо реєстрації ФОП;

Основна увага в процесі заповнення форми необхідно приділити переліку видів можливої діяльності. Важливо перевірити всі види діяльності на відповідність КВЕД.

Надати копії паспорта та податкового коду;

Довіреність, в разі якщо реєстрацію здійснює довірена особа.

Реєстрація ФОП іноземця або особи без громадянства

Іноземці, так само як і особи без громадянства можуть бути зареєстровані як ФОП в Україні. Основним питанням для іноземцем є виконання вимоги про наявність постійної реєстрації в Україні. Раніше це питання було фактично недозволено. Справа в тому, що постійна реєстрація для іноземця була можлива тільки в разі отримання тимчасового або постійного виду на проживання в Україні. В принципі так воно і є, однак Міністерство юстиції було надано роз’яснення про те, що підтвердити місце проживання можна договором оренди житла. При цьому, в переважній більшості випадків, термін безперервного перебування в Україні для іноземців та осіб без громадянства не більше 90 днів. Далі доведеться все одно залишати Україну. Тому якщо ви всерйоз налаштовані вести в Україні бізнес – вам слід подбати про отримання можливості постійного проживання.

Пакет документів для реєстрації іноземця як ФОП

 • Заява форма 1
 • Переклад паспорта іноземця на українську мову з нотаріально – завірену підписом перекладача
 • Копія податкового номера іноземця
 • Копія посвідчення на тимчасове або постійне проживання (за наявності)
 • Копія форми № 13 (про місце реєстрації) або договір оренди житла

Консультації з питань реєстрації ФОП

Якщо ви прийняли рішення зареєструвати ФОП найкраще почати з консультації адвоката з корпоративних питань. Це дозволить вже на етапі підготовки до реєстрації отримати відповіді на спірні питання і оптимізувати сам процес реєстрації. Також ви зможете укласти договір про повну юридичний супровід усього процесу реєстрації вас як ФОП. Також ми готові надати послуги податкового консультанта для визначення оптимальної форми оподаткування. При необхідності ми допоможемо вам у відкритті рахунку в банку і в виготовленні печаток і штампів підприємства.

61057, Україна, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com