Посвідка на проживання в Україні

Посвідка на проживання в Україні

Прискорене оформлення постійного або тимчасового дозволу на проживання

Правовий супровід процесу імміграційним адвокатом

Консультації, підготовка пакету документів, повний супровід

Посвідка на проживання в Україні

Оформлення постійного або тимчасового дозволу на проживання в Україні є найкращим варіантом для іноземця, який бажає перебувати в Україні постійно. Імміграційні адвокати нашого об’єднання готові взяти на себе всі клопоти, пов’язані з вашим імміграційним процесом. Ми готові представити ваші інтереси в містах Київ і Харків.

Україна ПВЖ

Вид на проживання в Україні – ВНЖ, це узагальнене, розмовне, назва документів, які видаються державними органами України. Вид на проживання надає право термінового, або безстрокового, проживання в країні для іноземців, або осіб без громадянства, які легально перебувають в Україні.

Вид на проживання в Україні в вигляді ID – карти

З 2018 року в Україні постійний і тимчасовий вид на проживання оформляються у вигляді пластикової, біометричної ID – карти. У лівому верхньому куті лицьового боку карти вбудований спеціальний чіп – носій біометричної інформації про власника.

Видані раніше бланки посвідчень у вигляді книжечки продовжують своє ходіння, нарівні з пластиковими і підлягають заміні після закінчення терміну дії.

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

Постійний і тимчасовий вид на проживання в Україні

Як вже було сказано раніше, вид на проживання в Україні може бути тимчасовим або постійним:

Посвідка на постійне проживання в Україні

це юридично значущий процес, що складається з двох етапів: отримання дозволу на імміграцію в Україну та оформлення посвідки на постійне проживання в Україні. Дозвіл на імміграцію має безстроковий характер і видається на все життя.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

це документ, який має офіційну назву посвідчення на тимчасове проживання в Україні та видається на певний час від 6 місяців до 3 років, у виняткових випадках можлива видача на 5 років.

… Ми пропонуємо взяти на себе всі питання оформлення посвідки на проживання в Україні. Уклавши з нами договір про правову допомогу ви будете позбавлені від необхідності вникати в усі тонкощі імміграційних процесів, переживати з приводу термінів виконання і збирати незліченні документи, вступати в нескінченні дискусії з чиновниками з приводу правильності оформлення пакету документів. Ми зробимо все за вас! Вам залишиться тільки отримати готовий документ!…

Геннадий Лагута

Адвокат, Керуючий партнер Адвокатського об’єднання ” MAGISTERS “

Допомога адвоката в питаннях оформлення посвідки на проживання в Україні

Основні конкурентні переваги :

  • максимально стислий термін оформлення ваших документів, який становить для постійного виду на проживання близько 40 – 45 календарних днів, а для тимчасового 7 – 10 календарних днів.
  • правову допомогу в імміграційних питаннях вам нададуть адвокати, які мають свідоцтво і внесені до реєстру Національної Асоціації Адвокатів України.

Швидке оформлення

Завдяки досвіду і розуміння процесів, оформлення постійного виду на проживання займе не більше 45 днів.

Мінімальні зусилля

Ви отримаєте вид на проживання, практично, не докладаючи зусиль. Ніяких черг і очікувань. Все максимально швидко.

Легальність оформлення

Ми застосовуємо тільки легальні способи оформлення і, при цьому, можемо знайти вихід практично з будь-якої ситуації.

Гарантія оформлення

Ми, або гарантуємо результат на 100%, або не беремося за виконання замовлення. Якщо беремося – ви однозначно отримаєте документ.

Комплексний підхід

Ми готові до комплексного вирішення завдання, починаючи з моменту консультації і до остаточного отримання документа.

Документальні гарантії

Всі умови отримання правової допомоги чітко прописані в договорі, який ви укладаєте з адвокатом.

Уклавши договір про правову допомогу в питаннях представлення ваших інтересів при отриманні посвідки на проживання в Україні – будете впевнені в тому, що:

Послуги не матимуть ніяких незаконних або корупційних складових !

Конкурентні переваги, які ви отримуєте побудовані виключно на досвіді, який напрацьований адвокатами за роки успішної роботи і на розумінні & nbsp; процесів, внутрішньої роботи в міграційних органах і вибудовуванні індивідуального кейса клієнта на основі аналізу ситуації.

Отримайте рішення всіх імміграційних завдань в комплексі !

У переважній більшості ситуацій, іммігранту для успішного вирішення своїх імміграційних завдань необхідно пройти ряд етапов- починаючи з консультації і визначення імміграційної стратегії і закінчуючи супроводом процесу на всіх етапах;

Ми готові супроводжувати імміграційний процес клієнта як повністю від початку і до кінця, так і на окремих етапах !

Всі процедури з оформлення посвідки на проживання будуть проведені виключно відповідними державними органами !

Ви отримуєте абсолютно прозору процедуру оформлення посвідки на проживання, присутні на всіх етапах оформлення: подача документів, сканування, одержання готового виду на жітельство- всі ці процедури проводяться виключно держорганами в приміщеннях міграційної служби.

Яка б не була складна або нерозв’язна задача – рішення буде знайдено !

Завдяки наявності досвіду у вирішенні найскладніших імміграційних питань – можна сміливо заявити, що нерозв’язних питань не буває.

Вам, в будь-якому випадку, буде запропонований ряд рішень з якого ви зможете вибрати оптимальне для вас, як за фінансовими витратами, так і за термінами виконання.

01


Консультація з питань оформлення посвідки на проживання в Україні

Від правильного вибору імміграційної стратегії залежить і кінцевий успіх всього процесу. Зрозуміти ситуацію, в якій опинився іммігрант і запропонувати оптимальні шляхи вирішення потрібно в самі стислі терміни. Для цього і існує попередня консультація імміграційного адвоката. Отримавши консультацію ви зможете для себе визначити всі питання на які до цього не мали відповідей. Ви дізнаєтеся:

  • особливості імміграційного законодавства в Україні;
  • виберете для себе оптимальне імміграційне рішення;
  • розберетеся з підставами, їх схожістю і відмінностями, для оформлення постійного і тимчасового виду на проживання;
  • дізнаєтеся можливість оформлення відразу постійного виду на проживання в Україні або & nbsp; необхідність поки обмежитися тимчасовим;  
  • визначте необхідний пакет документів для подачі до міграційних органів; при бажанні укладіть договір про правову допомогу з імміграційним адвокатом;

Безумовно, найефективнішою є особиста консультація в офісі – вона дасть можливість найбільш повно дослідити всі документи і поговорити з клієнтом, зрозуміти його потреби і бажання. Однак, багато іноземців перебувають не в Україні і хочуть отримати консультацію віддалено. Сучасні технічні засоби дають нам таку можливість. ви можете замовити віддалену консультацію імміграційного адвоката & nbsp; віддалено використовуючи месенджери, або просто зателефонувавши по телефону.

Квота на імміграцію

Слід зазначити що Україна приймає обмежена кількість мігрантів. Це граничне число мігрантів називається квота на імміграцію. Така квота встановлюється щорічно Кабінетом Міністрів України для кожної окремої & nbsp; категорії мігрантів.

Поряд з цим, існують категорії мігрантів, які приймаються поза квотою. Це означає, що Україна може прийняти необмежену кількість таких мігрантів. Цей фактор необхідно враховувати при подачі документів в міграційну службу. ви повинні розуміти яка у вас категорія квотового чи ні і уточнювати в регіональному підрозділі, чи є ще квота по вашій категорії.

З чого слід почати оформлення посвідки на проживання в Україні

Звичайно першим і найважливішим етапом у питанні отримання посвідки на тимчасове проживання є наявність підстав. Від цього залежить – чи зможете ви відразу оформити постійну посвідку, або, поки, доведеться задовольнятися тимчасовим.

Підстави для постійного виду на проживання в Україні:

1. Найпоширенішим підставою служить так званий територіальна ознака.

неквотовая категорія

 В силу історичних причин, це підстава часто застосовується & nbsp; громадянами країн колишнього СРСР, а також: Ізраїлю, США, Канади, Австралії, де проживає значна українська діаспора.  

 Підстава визначається тим, що сам іноземець, брат або сестра, тато, мама іноземця або бабуся дідусь народилися на території УРСР (УНР, ЗУНР, УД або Закарпатській & nbsp; України) до 24.08.1991 року. Також, крім & nbsp; народження, підставою для оформлення посвідки на постійне проживання, є факт постійного проживання.

Підтвердження підстави :  підтвердженням підстави найчастіше виступає свідоцтво про народження на території УРСР до 91;

також необхідно підтвердити дату відсутності проживання в Україні на момент 24.08.1991 щоб виключити факт наявності громадянства України у претендента;

Приблизний пакет документів для оформлення посвідки на постійне проживання в Україні за територіальним походженням:

ДокументМи Клієнт
Заява+ 
Анкета+ 
Паспорт для виїзду за кордон (оригінал)** +
Переклад паспорта для виїзду за кордон з нотаріальним посвідченням+ 
Документ, що підтверджує місце проживання в своїй країні, найчастіше це внутрішній паспорт (оригінал)** +
Переклад документа, що підтверджує місце проживання в своїй країні з нотаріальним посвідченням+ 
Довідка про відсутність судимості в Україні+ 
Фото 8 штук 4,5 * 3,5 матові++
Нотаріальне заяву власника житла*++
Квитанція про оплату держмита+ 
Документи, що підтверджують підстави  
Оригінал свідоцтва про народження, якщо підставою є бабуся / дідусь то потрібно також свідоцтва про народження батьків +
Переклад свідоцтва (свідоцтв) про народження з нотаріальним посвідченням на українську мову – в разі якщо свідоцтво на українському, переклад не потрібен+ 
Документ, що підтверджує відсутність постійного проживання на момент 24.08.1991 року (прописка в іншій країні, трудова книжка, форма А з відміткою про зняття з реєстрації та ін.)++

* нотаріальна заява- згода власника житла оформляється на нотаріальному бланку і засвідчується нотаріусом; також в комплекті подаються копії всіх правовстановлюючих документів на житло та документи власника.

** оригінали документів подаються для сканування і звірення інспектором міграційної служби і тут же повертаються заявнику.

++ це означає, що в залежності від обставин, документ надає або сам клієнт, а в разі неможливості, або відсутності документа наші адвокати допомагають отримати або витребувати необхідний документ.

Підтвердження підстав для оформлення посвідки на постійне проживання в даному випадку пов’язане з певними труднощами для клієнта, так як, найчастіше, відсутні оригінали свідоцтв про народження родичів, особливо якщо вони вже померли. У цій ситуації наші адвокати зможуть витребувати необхідні документи з органів РАЦС або архіву, а в разі неможливості або відсутності довести необхідний факт в судовому порядку.

2. Також поширеним підставою для оформлення посвідки на постійне проживання, є реєстрація шлюбу, і, відповідно, подальше & nbsp; возз’єднання сім’ї

Можливі два варіанти, в залежності від обставин:

2.1. Шлюб з громадянином / громадянкою України

неквотова категорія

Важливо: в разі реєстрації шлюбу з громадянином / громадянкою України ви отримуєте можливість оформити постійну посвідку на проживання тільки через & nbsp; 2 (два) роки перебування в шлюбі, однак, у іноземця є можливість оформити на ці два роки тимчасову посвідку на проживання. Як це зробити ви можете прочитати нижче в розділі тимчасову посвідку на проживання.

Безперечною перевагою використання цього підстави для оформлення посвідки на постійне проживання – це можливість вже через 2 (два) роки претендувати на отримання громадянства України. Всі інші підстави, в основному, вимагають 5 (п’яти) років безперервного проживання в Україні (виняток біженці – три роки) Ви оформляєте постійний вид на проживання і відразу після отримання можете подавати документи на громадянство.

Приблизний пакет документів для оформлення посвідки на постійне проживання по шлюбу з громадянином України понад два роки :

ДокументМи Клієнт
Заява+ 
Анкета+ 
Паспорт для виїзду за кордон (оригінал)** +
Переклад паспорта для виїзду за кордон з нотаріальним посвідченням+ 
Документ, що підтверджує місце проживання в своїй країні, найчастіше це внутрішній паспорт (оригінал)** +
Переклад документа, що підтверджує місце проживання в своїй країні з нотаріальним посвідченням+ 
Довідка про відсутність судимості в Україні+ 
Фото 8 штук 4,5 * 3,5 матові++
Нотаріальне заяву власника житла*++
Квитанція про оплату держмита+ 
Документи, що підтверджують підстави  
Оригінал свідоцтва про шлюб (у разі, якщо шлюб полягав не в Україні, документ повинен бути легалізований і перекладений на українську мову з нотаріальним посвідченням перекладу) +
Паспорт коштів другої половини (оригінал + копія)  

2.2. Шлюб з іноземцем / іноземкою у якого вже оформлений постійний вид на проживання в Україні

квотова категорія

У цьому випадку немає необхідності чекати 2 (два) роки і можна подавати документи для отримання дозволу на імміграцію відразу ж після реєстрації шлюбу

Приблизний пакет документів для оформлення посвідки на постійне проживання по шлюбу з іноземцем у якого є постійний вид на проживання в Україні:

ДокументМы Клиент
Заява+ 
Анкета+ 
Паспорт для виїзду за кордон (оригінал) +
Переклад паспорта для виїзду за кордон з нотаріальним посвідченням+ 
Документ, що підтверджує місце проживання в своїй країні, найчастіше це внутрішній паспорт (оригінал) +
Переклад документа, що підтверджує місце проживання в своїй країні з нотаріальним посвідченням+ 
Довідка про відсутність судимості в Україні+ 
Довідка про відсутність судимості в країні іноземця +
Медичні довідки: флюорографія, СНІД, нарколог, інфекціоніст++
Фото 8 штук 4,5 * 3,5 матові++
Нотаріальну заяву власника житла++
Квитанція про оплату держмита+ 
Документи, що підтверджують підстави  
Оригінал свідоцтва про шлюб (у разі, якщо шлюб полягав не в Україні, документ повинен бути легалізований і перекладений на українську мову з нотаріальним посвідченням перекладу) +
Паспорт коштів другої половини (оригінал) +
Переклад паспорта другого з подружжя з нотаріальним посвідченням+ 
Посвідка на постійне проживання в Україні другої половини (оригінал + ксерокопія) +

3. Діти і батьки громадян України

неквотова категорія

Документы, подтверждающие основания  
Оригінал свідоцтва про народження дитини +
Витяг (Витяг) з органів РАЦС із зазначенням статті СК покоторой зареєстровано батьківство дитини +
 + 
Посвідка на постійне проживання в Україні другої половини (оригінал + ксерокопія) +

4. Також іноземець може оформити постійну посвідку на проживання, якщо він є братом / сестрою, бабусею / дідусем, онуком чи онукою громадян

квотова категорія

Той же пакет основних документів; в якості документа, що підтверджує підставу будуть, швидше за все, свідоцтва про народження, що підтверджують родинні зв’язки іноземця з громадянами України. У разі якщо ці документи видані не в Україні їх необхідно буде легалізувати (штамп апостиль або консульська легалізація) в установленому законом порядку.

5. Оформлення опіки або піклування, або ж якщо стосовно іноземця оформлена опіка чи піклування громадянином України, також дає можливість оформити постійну посвідку на проживання.

неквотова категорія

Основа повинна підтверджуватися пакетом документів про оформлення опіки чи піклування.

6. Право на оформлення в межах квоти на імміграцію мають також: діячі науки, мистецтва і трудівники унікальних професій, які необхідні в Україні

квотова категорія

Щорічна квота по даній підставі вкрай незначна, тому ми не будемо детально розписувати процедуру, тільки відзначимо, що підставою можуть служити листи – клопотання з профільних міністерств України (наприклад Міністерства Культури) з обґрунтуванням необхідності надання для конкретного іноземця дозволу на імміграцію.

7.Закордонні українці і члени їх сімей

неквотова категорія

Термін “закордонний українець” – це громадянин іноземної держави, який має українське коріння, українську національність (подтверждаемую свідоцтвом про народження) але з певних причин, які отримали інше громадянство. Таких людей дуже багато серед громадян Канади і Австралії куди в 20 столітті прямували основні потоки української імміграції. & Nbsp; Статус закордонного українця можна оформити в Посольстві / Консульстві України в країні свого постійного проживання. Звернувшись туди, при наявності підстав, ви зможете отримати & nbsp; посвідчення певного зразка, яке, в подальшому, послужить вам підставою для оформлення посвідки на постійне проживання в Україні.

Важливо розуміти, що члени сім’ї закордонного українця мають підставу на отримання постійного виду на проживання в разі спільного прибуття в Україну одночасно із закордонним українцем.

Документами, які послужать підставою для даної категорії буде служити посвідчення закордонного українця, для членів сім’ї: свідоцтво про шлюб, перекладене з нотаріальним посвідченням перекладу на українську мову та свідоцтво про народження (для дітей) або інший документ, що засвідчує народження.

Вас також може зацікавити

Оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян США

Оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Молдови

Оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Білорусі

Оформлення посвідки на проживання в Україні для громадя Рф

FAQ -відповіді на поширені питання

Якщо я оформлю постійну посвідку на проживання в Україні, чи потрібно мені відмовлятися від мого нинішнього громадянства?

Ні. Питання оформлення посвідки на постійне проживання ніяким чином не пов’язанє з громадянством. Ви залишаєтеся громадянином своєї країни, зберігаєте паспорт, і, додатково, отримуєте посвідку на постійне проживання в Україні.

Я подав документи для оформлення посвідки на постійне проживання, але у мене закінчується термін легального перебування.

Якщо ви подали документи на оформлення постійного виду на проживання, то маєте право звернутися з клопотанням до міграційними органами щодо продовження вам реєстрації.

Якщо я хочу оформити постійну посвідку на проживання в Україні, чи потрібно мені перед цим отримати ІПН (податковий код)?

Ні. Для отримання, як постійного так і тимчасового виду на проживання в Україні, наявність ІПН не потрібно. Однак, якщо ви хочете залишатися в Україні, рано чи пізно все одно зіткнетеся з необхідністю оформлення ІПН. Тому краще заздалегідь оформити ІПН.

З видом на проживання в Україні можна відвідувати країни Шенгенської угоди без оформлення візи?

Отримуючи дозвіл на проживання в Україні ви залишаєтеся громадянином своєї країни. Тому можете ви відвідувати країни Шенгенської угоди без оформлення візи визначається угодою між країною вашого громадянства та країнами “Шенгену”. У разі якщо у вас немає безвізового режиму відвідування – ви можете оформляти візу в Україні і не повертатися до себе на батьківщину.

Оформити посвідку на проживання – офіс у Харкові

61057, Україна, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com