громадянство України

Оформлення громадянства України

Громадянство України

Громадянство України – це певна, стійкий правовий зв’язок між державою Україна та людиною, яка виражається в наявності цілого комплексу взаємних прав і обов’язків по відношенню один до одного. & Nbsp; В Україні встановлено і діє принцип “єдиного громадянства”. Це означає, що іноземець, що бажає і має право на отримання громадянства України зобов’язаний припинити свою нинішню громадянство. Наші адвокати нададуть підтримку, як в отриманні українського громадянства, яким би складним ні Ваше питання, так і в питаннях виходу з громадянства!

Останнім часом, Україна ставати все більш популярна. Іноземці їдуть в Україну з метою відкриття бізнесу або інвестицій в економіку, з метою навчання, з гуманітарними цілями. Особливо популярним, питання отримання громадянства України став після отримання Україною безвізового режиму відвідування з країнами Європейського Союзу.

У міжнародному рейтингу паспортів Україна займає 41 – е місце. При наявності біометричного паспорта громадянина України може в’їжджати в 129 країн світу без оформлення візи.

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

“… Заручитися підтримкою імміграційного адвоката в такому важливому питанні як отримання громадянства України – це правильний вибір, який гарантовано призведе Вас до потрібного результату!…”

Геннадий Лагута

Адвокат, Керуючий партнер Адвокатського об’єднання ” Magisters “

Як отримати громадянство України

Отримання громадянства України, для будь-якого іноземця є найбільш значущим процесом в житті і вкрай важливо юридично грамотно пройти всі етапи. Довіривши нашим імміграційним адвокатам представляти ваші інтереси в питанні отримання громадянства України, ви зможете пройти всю процедуру максимально швидко і без потрясінь. І головне, Ви зможете отримати громадянство України абсолютно легально !

Ви отримаєте розгорнуту консультацію з питань оформлення громадянства

 Вам не потрібно буде самостійно вишукувати інформацію в інтернеті, яка, в більшості випадків, є або застарілою або, взагалі, неправильною. Ми розповімо Вам коротко і доступно про всі етапи процесу отримання громадянства України. & Nbsp; Можемо вас запевнити що після консультації у Вас не залишиться більше питань!

Кваліфіковано оцінимо Ваші шанси на отримання громадянства України

Дуже часто іноземець начитавшись інформації в інтернеті має неправильне уявлення про свої шанси на отримання громадянства України. & Nbsp; Проаналізувавши конкретну ситуацію Ви отримаєте чіткий оптимізований план реалізації ваших бажань.

Витребування відсутніх документів з архівів, органів РАЦС, & nbsp; і інших…

Не завжди іноземець, який формально має право на громадянство України, може підтвердити таке право документально. Ми допоможемо Вам, зажадавши потрібний документ у відповідному державному органі України. Імміграційні адвокати мають для цього всі необхідні можливості і повноваження.

Встановлення фактів в судах України

Трапляється що витребувати документ неможливо: знищений архів, загублений сам документ та інше. В такому випадку наші адвокати встановлять необхідний факт в суді. Рішення суду в подальшому буде прийнято міграційними органами в якості підтвердження підстави для отримання громадянства України

Підготовка повного пакету документів

Один з найскладніших етапів для іноземця при самостійному оформленні та найпростіший етап при роботі з нашою допомогою. Якщо Ви читали попередні пункти то, сподіваюся, ви самі розумієте чому. Ми гарантуємо, що сформований імміграційними адвокатами пакет документів буде повністю відповідати вимогам ДМС України.

Супровід на всіх етапах процесу

Завжди страшнувато мати справу з державними органами. Особливо якщо ти іноземець і робиш це в чужій країні. Довіривши імміграційному адвокату представлення своїх інтересів в міграційних органах цей процес стане простим, легким і, головне, абсолютно легально.

Процедура отримання громадянства України

 • Іноземці, служать за контрактом в Збройних силах України та мають державні нагороди;
 • Особи у яких є видатні заслуги перед Україною;
 • Іноземці прийняття яких до громадянства становить державний інтерес;

Отримання українського громадянства за територіальним походженням (спрощена процедура)

Спрощеної є процедура оформлення іноземця громадянином України без необхідності розглядати справу в комісії з питань громадянства при Президентові України. Справа такого іноземця буде розглянуто, з винесенням рішення, територіальним органом Державної міграційної служби.

Відповідно, істотно скорочується термін розгляду заявки. Термін розгляду такої справи в районом підрозділі міграційної служби до трьох місяців.

Оформити громадянство України за спрощеною процедурою можуть іноземці які народилися на території УРСР або яка стала територією УРСР, а також територій які входили до складу держав, правонаступником яких стала Україна.

Також підставою служить факт постійного проживання на території УРСР до 24.08.1991 року – дати прийняття Незалежності України. Тут потрібно відзначити, що під постійним терміном “постійне проживання” слід розуміти наявність у людини постійної прописки в житловому будинку або квартирі. Прописка студентська – в гуртожитку, або військова – у військовому містечку, постійною пропискою не була !

Також підставою для оформлення буде служити факт народження або постійного проживання на вищезазначених територіях:

 • мамы/папы ;
 • бабушки / дедушки ;
 • сына / дочери ;
 • брата /сестры ;
 • внука /внучки иностранца.

Найчастіше підтвердженням підстави може служити свідоцтво про народження на території УРСР. Якщо підставою служить факт народження родича іноземця то необхідні свідоцтва про народження всіх родичів, наприклад дід – тато – іноземець. Також при такому варіанті, якщо хтось з родичів змінював прізвище, припустимо в шлюбі, то також будуть потрібні документ, що підтверджує зміну прізвища.

Позбавлені всіх перерахованих вище вимог, тобто не потрібно надавати дозвіл на імміграцію і довідки про доходи і про володіння державною мовою, а також не є вимогою термін постійного проживання в Україні для таких категорій іноземців :

Отримати українське громадянство шляхом прийняття до громадянства (стандартна процедура)

Іноземці які отримали в законному порядку дозвіл на імміграцію в Україну, через 5 років постійного проживання в Україні можуть претендувати на громадянство України. Винятком служать іноземці, які в якості підстави мають шлюб з громадянкою / громадянином України понад 2 роки. Для цієї категорії іноземців є можливість звернутися за отриманням громадянства через два роки перебування в шлюбі. Попереднє оформлення дозволу на імміграцію в Україну є обов’язковою умовою для більшої частини категорій іноземців, які претендують на отримання українського громадянства.

КатегорияСрок постоянного проживанияРазрешение на иммиграциюСправка о владении гос.языкомСправка о доходах
Брак с гражданами Украины более двух лет2 года+ Нужно+ Нужно+ Нужно
Лица без гражданства3 года+ Нужно+ Нужно+ Нужно
Иностранцы со статусом беженца3 года– НЕТ+ Нужно– НЕТ
Иностранцы, служащие в ВСУ3 года– НЕТ+ Нужно+ Нужно
Все остальные категории иностранцев5 лет+ Нужно+ Нужно+ Нужно

Позбавлені всіх перерахованих вище вимог, тобто не потрібно надавати дозвіл на імміграцію, довідки про доходи і про володіння державною мовою, а також не є вимогою, термін постійного проживання в Україні, для таких категорій іноземців:

 • Іноземці, служать за контрактом в Збройних силах України, і мають державні нагороди;
 • Особи, у яких є видатні заслуги перед Україною;
 • Іноземці, прийняття яких до громадянства становить державний інтерес;

61057, Україна, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com