Імміграційний адвокат в Україні правова допомога іноземним громадянам

Адвокат з імміграційних справ

Імміграційний адвокат в Україні. Офіси в Києві і Харкові.

Представлення інтересів у Державній міграційній службі України.

Консультації з питань імміграції в Україну.

Посвідка на постійне чи на тимчасове проживання.

Правовая поддержка в вопросах оформления гражданства.

Адвокат з питань імміграції

Імміграція – відповідальний крок у житті кожної людини. Переїзд в іншу країну з іншою мовою, звичаями і іншої законодавчою базою, викликає реальні побоювання. Природним, в такому випадку, є бажання заручитися підтримкою адвоката по імміграції, який зможе супроводжувати весь процес.

Адвокат з питань імміграції – юрист, який має свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю та спеціалізується на імміграційних питаннях. Від адвоката з питань імміграції потрібно глибинне знання імміграційного законодавства України, змін у законодавчій базі та, що дуже важливо – конкретних знань і аналізу правозастосовчої практики.

Також імміграційний адвокат повинен володіти супутніми знаннями в галузі міжнародного права, сімейного законодавства, адміністративного та кримінального права.

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

01

Адвокат з імміграційних питань в Україні

З кожним роком збільшується кількість іноземців, які бажають іммігрувати в Україну. Наша країна приваблює своєю відкритістю, демократичним устроєм, доброзичливістю жителів. Не дивно, що багато іноземців, особливо жителі тоталітарних держав, бажають перебратися в Україну і отримати громадянство або оформити тут дозвіл на постійне або, хоча б, тимчасове проживання. Незважаючи на поступове пом’якшення вимог для здійснення імміграції в Україну з боку держави, імміграційні процеси ще досить складні.
Складність імміграційних питань полягає в тому, що іноземець змушений вирішувати свої питання в правовому полі нового для себе держави, чия правова система, в більшості випадків, відрізняється від звичної. У деяких випадках проблему представляє мовний бар’єр – слабке і недостатнє володіння державною мовою, що не дає можливість правильно визначити вимоги в питаннях імміграції. Також потрібно враховувати, що крім усім відомих законів, що регулюють процес імміграції в Україну існує велика кількість підзаконних актів і відомчих інструкцій, що регулюють або пояснювальних деталі імміграційного процесу.
Розібратися в цьому масиві законів та інструкцій вам допоможе імміграційний адвокат, який суттєво полегшить ваш процес імміграції в Україну, і, головне, проведе весь процес з гарантією отримання вами потрібного, позитивного результату.

02

Послуги адвоката з імміграції

Посвідка на проживання

Включає в себе повний комплекс послуг із супроводу процесу оформлення постійного або тимчасового дозволу на проживання.

Громадянство України

Супровід і захист ваших прав в & nbsp; процесі отримання громадянства України, як на регіональному, так і на державному рівні.

Громадянство дитини

Підготовка пакету документів та адвокатське супровід в міграційних органах процесу підтвердження громадянства дитини.

Працевлаштування

Представлення інтересів в компетентних органах з питання оформлення або продовження дозволу на працевлаштування для іноземців.

Заміна посвідки

Консультації, підготовка пакету документів та супроводження процесу заміни виду на проживання за терміном, втраті або як непридатний.

Оформленння запрошень

Супровід імміграційним консультантом оформлення запрошень для іноземців, а також візова підтримка при оформленні візи.

03

Послуги іноземному бізнесу в Україні

Реєстрація бізнесу

Повний комплекс послуг в питаннях реєстрації іноземного бізнесу в Україні: відкриття підприємств ТОВ, ФО-П, Акціонерні товариства.

Реєстрація представництв

Комплексне оформлення документів для реєстрації в Україні представництва іноземної компанії.

Отримання ІПН

Оформлення податкового номера для іноземця в Україні – можливе оформлення без особистої присутності іноземця.

04

Послуги громадянам України

Закордонний паспорт

Консультації з питань оформлення закордонного паспорта, допомога в питаннях підготовки пакету документів, сприяння в питаннях оформлення.

Паспорт на ПМП

Підготовка документів, консультації та правова підтримка в питаннях оформлення паспорта для виїзду громадян на постійне місце проживання.

Витребування Документів

Витребування документів з архівів та інших установ віддалено, без присутності в Україні або відновлення втрачених документів.

Защита интересов иностранцев в случае депортации.

Адвокати з імміграційних питань нашого об’єднання готові захистити ваші інтереси в питаннях протидії депортації з території України. Ми маємо багатий практичний досвід представництва інтересів іноземців з питань депортації, як в адміністративних органах, так і в судах.

Наша допомога може бути здійснена як шляхом консультацій, в тому числі консультацій онлайн, так і практично: підготовка заяв і клопотань, подання та захист інтересів в органах прикордонної або міграційної служби.

Представлення інтересів в питаннях заборони в’їзду іноземців

В’їзд іноземців в Україну може бути заборонений у випадках, встановлених законом. Однак, часто державні органи невірно трактують певні положення. Це призводить до порушення прав іноземців.

Якщо вам заборонили в’їзд в Україну або ви обгрунтовано турбуєтеся, що вам може бути заборонений в’їзд в Україну – заручитися підтримкою адвоката з імміграційних питань. Більшість проблем можна вирішити навіть в дистанційному режимі. Якщо вам уже заборонений в’їзд – не все втрачено. Наші адвокати з імміграційних питань мають вдалі кейси по зняттю заборони на в’їзд в Україну як в адміністративному так і в судовому порядку.

Защита интересов иностранцев в Миграционной службе

Найчастіше незнання законів України або невірне їх розуміння призводить до вкрай негативних для іноземців наслідків. Порушення законодавства іноземним громадянином дає можливість імміграційним органам скасовувати прийняті раніше імміграційні рішення. Це може бути скасування дозволу на імміграцію, анулювання посвідки на тимчасове проживання в Україні та інші рішення з подальшою депортацією і забороною в’їзду в Україну.

Особливо неприємними такі моменти є в тому випадку, якщо іноземець вже має в Україні певні соціальні контакти: дружина або чоловік, діти, друзі, можливо робота та інше. В такому випадку, вам зможе допомогти імміграційний адвокат, який завдяки досвіду і розуміння імміграційних процесів зможе знайти оптимальний вихід і скасувати ці рішення.

Иммиграционный адвокат Киев

Київ будучи столицею України, традиційно приваблює іноземців, в тому числі, іноземний бізнес. Природно основний відсоток імміграційних справ зосереджений саме в Києві. Адвокатське об’єднання “MAGISTERS” пропонує повний комплекс імміграційних послуг в Києві.

Адвокати з імміграційних питань нашого об’єднання готові надати комплексну підтримку іноземному бізнесу або окремим іноземцям потрапили в складну ситуацію.

Також корисним для вас буде попереднє звернення в наше об’єднання за консультацією ще до приїзду в Україну з метою оптимізації імміграційних процесів.

Імміграційний адвокат в Києві – завжди готовий прийти вам на допомогу.

Зв’язатися з нами якщо у вас питання до імміграційного адвоката в Києві

Иммиграционный адвокат Харьков

Харків – друге за величиною місто України після столиці. За кількістю промислових підприємств і вищих навчальних закладів Харків, мабуть, навіть перевершує Київ. Виходячи зі специфіки міста, основне кількість іноземців складають студенти з різні країн світу, що проходять тут навчання.

Адвокат з імміграційних справ зобов’язаний у своїй практиці враховувати цю особливість.

Основний пулл імміграційних питань в Харкові становлять питання, пов’язані з навчанням іноземців, адміністративні правопорушення, а також імміграційні питання: тимчасовий або постійний вид на проживання. Також імміграційний адвокат Харків часто затребуваний в питаннях оформлення і супроводу процесів підготовки і легалізації документів.

Зв’язатися з нами якщо у вас питання до імміграційного адвоката Харків