Адвокат по сімейних справах

Адвокат по сімейних справах

Мрія про шлюб, який «створюєтся небом», абсолютно нереальна;

Над будь-якими стійкими взаємовідносинами між чоловіком і жінкою

потрібно постійно працювати, будувати і перебудовувати, постійно оновлюючи їх

за рахунок взаємного особистісного розвитку.

Карл Роджерс

Давайте перемагати разом!

Адвокат по Сімейним Справах

 Адвокат по сімейних справах – це висококваліфікований юрист, який має свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю в Україні, дані про який внесені до єдиного реєстру адвокатів України. Саме цим і відрізняється адвокат по сімейних спорах від юриста. Адвокат по сімейних справах спеціалізується на вирішенні спорів різної складності, що випливають із сімейного права. Зокрема, суперечок: про розірвання шлюбу, про розподіл майна, про визначення місця проживання дитини, встановлення розміру аліментних виплат, а також про зміну: збільшення або зменшення розмірів виплат, визнання батьківства, складанні шлюбного договору (контракту) і багато інших питань відбуваються з сімейного права.

Адвокатське об’єднання “MAGISTERS” пропонує вам послуги досвідчених адвокатів, що спеціалізуються на сімейних спорах. Ми сміливо можемо гарантувати вам високу якість послуг, що надаються, і повну конфіденційність отриманої інформації.

Усі факти і дані, отримані від довірителя ні за яких умов, крім особистого бажання клієнта, не можуть бути розголошені третім особам!

 

Кращий адвокат з розірвання шлюбу

Кращим адвокатом стане тільки той, з яким у вас складуться довірчі відносини. Тільки працюючи єдиною командою, можна домогтися головного результату – перемоги. Повна відкритість з боку клієнта і знання, помножені на практичний досвід, адвоката, зможуть допомогти досягти бажаного !

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

Юридична консультація з сімейних питань

Консультація з питань сімейного права дає можливість зрозуміти людині весь обсяг його прав і обов’язків .

Природно, якщо довіритель звертається до адвоката, у нього вже є питання або проблема, яку він не знає як вирішити.

Саме на стадії консультації він зможе побачити рішення своєю правовою проблеми і узгодити з адвокатом подальшу стратегію по справі.

Ми можемо гарантувати, що консультація з питань сімейного законодавства буде максимально повної і точно відповідати нормам чинного законодавства України !

Традиційно створюючи сім’ю і чоловік і жінка сповнені надій на щасливе майбутнє і на те, що вони зможуть створити здорову, нормальну сім’ю – осередок суспільства. І дійсно, згідно зі статистичними даними за 2019 – 2020 роки розлучень у нас в країні в 5 разів менше ніж знову укладених шлюбів. Якщо ви потрапили в ці 20% то вам, швидше за все, буде потрібна допомога сімейного адвоката. І це ми торкнулися питання офіційної статистики. Однак, останнім часом молоді люди не сильно горять бажанням реєструвати шлюбні відносини і віддають перевагу так званим “цивільних шлюбів”. Це пов’язано, швидше за все, з небажанням занадто формалізувати відносини. Але це спірне твердження. Найчастіше, в разі розриву таких відносин, довести деякі факти ставати набагато важче, а в деяких випадках, якщо минув час і ситуація має запущений характер – взагалі неможливо. У такому випадку найбільш правильним рішенням стане негайне звернення до адвоката по сімейних спорах за консультацією і, можливо, наступним наданням правової допомоги та представлення інтересів в державних органах влади або в суді.

Українські реалії дещо відрізняються від європейських чи американських, де, традиційно, люди перед початком будь-якого важливого справи звертаються за консультацією до особистого адвоката. Коли питання & nbsp; стосується початку тривалих відносин то звернення до сімейного адвокату, ставати просто обов’язковим, так як дає можливість закласти правильні, юридично вивірені, основи взаємовідносин. В Україні люди не поспішають звертатися за консультацією до адвоката по сімейних спорах. Це пов’язано з особливостями менталітету наших співвітчизників, з тим, що більшість людей боятися, що їх дії партнер може розцінити як прояв недовіри. Світовий досвід, в свою чергу, свідчить про зворотне: звернення до сімейного адвокату на ранніх стадіях зароджуються дають можливість побудувати їх на основі визначеності, відкритості та демонстрації взаємної поваги і довіри.

Адвокат по сімейних справах – сфера практик

Як уже згадувалося вище, адвокат по сімейних справах буде захисником і радником у питаннях, що походять з сімейного права.

Розірвання шлюбу (розлучення)

 • Консультації з питань розірвання шлюбу;
 • Правовий супровід процедури розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя в органах РАЦС;
 • Представлення та захист інтересів одного з подружжя в суді з питань розірвання шлюбу;

Аліменти

 • Визначення розміру аліментних виплат в судовому порядку;
 • Зміна розміру виплат аліментів;
 • Стягнення аліментів шляхом отримання судового наказу;
 • Представлення інтересів у виконавчій службі з питань стягнення аліментів ;

Місце проживання дитини

 • Визначення місця проживання дитини (з батьком або з матір’ю);
 • Визначення та документальне оформлення порядку зустрічей (спілкування) другого з батьків з дитиною;
 • Визначення порядку участі у вихованні дитини дідусів і бабусь ;

Раздел имущества супругов

 • Представлення інтересів з питань розділу спільно нажитого майна;
 • Виділення частки одного з подружжя;
 • Визнання права особистої власності на майно, придбане в шлюбі;
 • Накладення арешту або виведення майна з-під арешту;
 • Процедура розділу боргових зобов’язань між подружжям;

Встановлення фактів

 • Встановлення фактичного знаходження в шлюбних відносинах;
 • Визнання шлюбу недійсним;
 • Отримання дозволу на вивезення дитини за кордон без згоди батька;

Проекти договорів

 • Складання проекту шлюбного договору;
 • Підготовка проекту договору про участь у вихованні, утриманні дитини;
 • Розробка проекту договору про припинення аліментних виплат після передачі права власності;
 • Підготовка проекту договору про майновий розділі ;

Розірвання шлюбу з іноземцем

Важливим сегментом роботи сімейного адвоката є участь в сімейних справах з іноземним елементом. Відкритість сучасного світу, доступність логістики та соціальні мережі призводять до постійного збільшення кількості шлюбів, в яких однією зі сторін виступає іноземець. Різниця менталітетів і відмінність в правових системах країн походження подружжя можуть привести до різного роду проблем які дозволити під силу буде тільки досвідченому адвокату по сімейних справах. Також достатньою складністю мають справи коли обидва партнери, які вирішили укласти шлюб – іноземці. Зазвичай це стосується студентів, які навчаються в Україні. Найчастіше питання виникають в таких ситуаціях вимагають глибокого знання не тільки сімейного але і міграційного права.

Особливості роботи адвоката по сімейних справах

Сімейні суперечки – це особлива категорія суперечок, що має свою специфіку і вимагає спеціалізованого підходу до їх вирішення. Обумовлено це тим, що в сімейних спорах процес практично завжди переходить з матеріальної в морально – етичну площину. Емоційна складова сімейних конфліктів, найчастіше, істотно впливає на рішення, що приймаються сторонами. Найчастіше емоції превалюють над голосом розуму і затьмарюють фінансову складову. Морально – етична сторона питання, при таких обставинах, на жаль, взагалі пропадає. Найсумніше коли об’єктом шантажу або торгу в таких суперечках виступають діти. Батьки керуючись виключно особистими образами зовсім забувають про права та інтереси дитини, часто завдаючи йому глибокі душевні травми.

Айкідо для адвоката по сімейних справах

Найвірнішим рішенням при такому стані речей, доведеним практикою, буде застосування процесу медіації.

 Адвокат в такому процесі привертає фахівця в галузі психології, а також медіатора – незацікавлена ​​особа, в завдання якого входить допомога подружжю знайти компромісний, що влаштовує обидві сторони, в рівній мірі, вихід із ситуації. Результати такої домовленості можуть бути зафіксовані за допомогою договору, в тому числі нотаріально завіреного, що послужить істотним кроком вперед, в питанні цивілізованого проведення шлюборозлучного процесу. Як додаткова перевага такого процесу & nbsp; може бути виділений результат дає можливість колишнім дружинам розійтися маючи психо – емоційно мінімальний градус напруженості і в максимально короткі терміни забути про минуле і почати жити, тепер вже, кожен своїм новим життям.

 На жаль, не у всіх випадках Клієнт готовий домовлятися і йти шляхом компромісів і взаємних поступок. В такому випадку, для & nbsp; швидкого і ефективного вирішення питання на свою користь, необхідний адвокат по сімейних спорах. Чим швидше адвокат вступить в процес, тим вище ймовірність позитивного результату для Клієнта.

Консультация адвоката по семейным делам

Консультація адвоката по сімейних справах – найважливіший етап будь-якого процесу, що випливає з сімейного права. Консультація дає адвокату можливість ознайомитися з проблемою Клієнта, з його баченням своєї проблеми, задати додаткові питання. Також консультація дає можливість ознайомитися з документами у справі, що дуже важливо для правильного формування подальшої правової позиції. Маючи повну інформацію по справі адвокат може сформувати правильну правову позицію і ознайомити з нею Клієнта, який, в свою чергу, може викласти своє бачення процесу адвокату. В результаті таких дій може бути сформована остаточна правова позиція, оптимальна як з точки зору адвоката, так і цілком влаштовує клієнта. Також, з огляду на вищеописану емоційну складову сімейних спорів, на стадії консультації у Клієнта та адвоката є можливість поспілкуватися особисто і зрозуміти чи зможуть вони працювати разом. У сімейних справах вкрай важлива психологічна сумісність адвоката і Клієнта. Якщо адвокат вам не подобається зовні або вас дратує його манера подачі інформації, виникають сумніви в його компетенції – ні в якому разі не можна підписувати договір про надання правової допомоги. Це ж стосується і адвоката. Досвідчений адвокат завжди, вже на стадії консультації, зрозуміє – це клієнт не його. І досить буде просто обмежиться проведенням консультації і на цьому завершити співпрацю. Якщо ж за результатами консультації сторони залишилися задоволені один одним – тоді слід укладати договір і, ймовірно, успіх вам буде гарантований!

Адвокат по сімейних справах, або юрист у сімейних справах – де різниця

Довгий час інститут представництва інтересів в сімейних спорах допускав представництво інтересів в суді на підставі нотаріального доручення, довіреною особою, яка не мала статусу адвоката, а, найчастіше, і юридичної освіти взагалі. З 2018 з 2020 роки, в результаті реформи і введення інституту “адвокатської монополії” в судах представляти інтереси може тільки адвокат, внесений до єдиного реєстру адвокатів України.

Також безперечною перевагою залучення адвоката, в якості вашого представника в суді, служить той факт, що витрати, виплачені як гонорар сімейному адвокату, можуть бути, за рішенням суду, стягнено з боку опонента.

Адвокат по сімейних справах пов’язаний адвокатською таємницею. Сімейні справи, як ніякі вимагають дотримання суворої конфіденційності. Якщо ви довіряєте захист своїх інтересів адвокату то вся інформація, яку отримує адвокат не може бути розголошена і передана третім особам.

Офіс Адвоката по сімейних справах в місті Харків

61057, Україна, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

+38 (096) 796 71 05

lawmagisters@gmail.com