Адвокат, юридичні послуги та консультації.

Адвокатське об’єднання

MAGISTERS

Міжнародне об’єднання адвокатів та юристів

з офісами в містах Київ та Харків

Адвокатське об’єднання “MAGISTERS”

представляє собою міжнародне об’єднання адвокатів і юристів, які отримали юридичну освіту в провідних університетах і мають ступінь не нижче магістра права.

Всі адвокати, юристи та консультанти нашого об’єднання мають великий теоретичний і багатий практичний досвід в тих галузях права які практикують.

Головну увагу наше об’єднання приділяє практикам: кримінального, сімейного та імміграційного права. Також ключовим напрямком для нас є правова безпека бізнесу. Ми готові запропонувати своїм клієнтам авторські розробки з комплексного правового захисту бізнесу.

Можемо запевнити, в тому, що Адвокатське об’єднання “MAGISTERS” докладе всі наявні у нас в арсеналі можливості, знання і досвід для того, щоб захистити Ваші права!

ПРАКТИКИ

Судова Практика

Представлення інтересів в судах всіх інстанцій. Захист прав громадян, іноземців та юридичних осіб.

Кримінальні справи

Адвокат у кримінальних справах. Захист від кримінального переслідування на всіх етапах процесу.

Імміграція

Правова допомога іноземцям в Україні. Послуги імміграційного адвоката. Представлення інтересів у ДМС .

Сімейні спори

Адвокат по Сімейним спорах представить ваші інтереси.

Спадкові спори

Допомога в питаннях оформлення спадщини.

Реєстрація бізнесу

Комплекс послуг пов’язаних з оформленням бізнесу в Україні.

Правовий захист агросектора

Сільське господарство є одним з найбільш високодохідних секторів економіки нашої держави. На жаль багато правових питань в агросекторі до сих пір не до кінця врегульовані, що найчастіше, викликає конфліктні ситуації, як серед учасників ринку сельхозпроджукціі, так і між підприємцями і державою. Українські аграрії, найчастіше, не приділяють належної уваги правовій безпеці свого бізнесу, що може призвести до фінансових втрат, або переслідуванню, з боку державних органів. Наше адвокатське об’єднання пропонує повний комплекс послуг з правового та бухгалтерського супроводу підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні сільгосппродукції.

Юридичний супровід IT підприємств

IT бізнес є сектором економіки України, що активно розвивається. При цьому IT є досить молодим бізнесом. Ці два фактори: швидкість розвитку і новизна більшості процесів, – породжують багато питань юридичного характеру. Захист IT бізнесу від неправомірних нападок держави, структурування IT підприємств, робота з контрагентами і персоналом, бухгалтерський облік – ось основні напрямки, яким необхідно приділити увагу для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, і, що важливо, законним. IT юристи Адвокатського об’єднання Магістерс готові вирішити для вас всі проблеми в правовій площині.

Комплексний захист рітейлерів

Ринок ритейл продовжує розвиватися, незважаючи на всі складнощі. Бізнес відкриває нові точки продажів, розширює асортимент товарів, збільшує штат та інше. Особливим напрямком, що викликає інтерес, є електронна торгівля. Світові тенденції підказують нам, що за електронною торгівлею майбутнє і вже зараз важливо зайняти в цьому сегменті провідне місце. Адвокатське об’єднання Магістерс пропонує вам повний комплекс по правовому і бухгалтерського супроводу торгових компаній. Наші юристи готові в будь-який момент надати вам вичерпну консультацію, розбираючи практичні аспекти діяльності вашого підприємства.

Юридична консультація

Юридична консультація є першою і найбільш важливою процедурою участі адвоката в будь-якій справі. Консультація, однаково важлива, як для клієнта, так і для адвоката.

Клієнт, в процесі консультації отримує відповіді на юридичні питання, які стояли перед ним, і які до цього були абсолютно не зрозумілі. Також він отримує можливість поспілкуватися з адвокатом, оцінити рівень професійних знань. Клієнт також отримує можливість донести до адвоката своє бачення проблеми і ознайомити з фактами і документами. За результатами отриманої юридичної консультації клієнт може прийняти рішення про подальшу співпрацю з адвокатом, підписання договору про надання правової допомоги, або ж задовольнятися інформацією, отриманою при проведенні консультації.

Для адвоката первинна консультація не менш важлива ніж для клієнта. Адвокат отримує можливість вислухати проблему, ознайомитися з документами, наявними в розпорядженні клієнта, і тут же поставити додаткові запитання. Адвокат може окреслити коло питань, які потребують отримання додаткової інформації. Оцінивши коло завдань і ступінь складності доручення клієнта, адвокат може прийняти рішення – чи готовий він взяти на себе вирішення проблеми або захист інтересів клієнта, чи вистачає йому обсягу знань для успіху в справі.

Також, під час консультації, і адвокат і клієнт визначають рівень взаємної психологічної сумісності, наявність якої є ключовим фактором успішного вирішення будь-якої юридичної проблеми.

Адвокатське об’єднання “Magisters” має штат адвокатів, готових надати вичерпну інформацію з правових питань, що входять в арсенал наших юридичних практик !

12

АДВОКАТІВ

27

ЮРИСТІВ ТА ПОМІЧНИКІВ

17

АУДИТОРІВ І БУХГАЛТЕРІВ

Статті

Проблеми подвійного громадянства в Україні

З кожним роком в Україні все гостріше постає питання подвійного громадянства. Особливо гостро він по…

Громадянство або підданство – що стоїть за цими термінами?

Найчастіше поняття громадянство і підданство розглядаються як синоніми, як різні назви одного понятт…