Адвокат Харків

Послуги Адвоката

в Харкові

Комплекс послуг адвоката по представництву в судах або державних

органах для фізичних і юридичних осіб. Захист ваших законних прав

і інтересів в Харкові і Харківській області.

Послуги адвоката в Харкові

Якщо ви вважаєте, що ваші права порушені, виникла необхідність знайти адвоката в Харкові – адвокатське об’єднання Magisters готове надати правову допомогу на будь-якій стадії процесу. Сучасні великі міста, до числа яких належить Харків, породжують, в процесі життєдіяльності, величезна кількість юридичних питань, що виникають щохвилини. Питання правового характеру виникають як у людей, у взаєминах, так і у бізнесу.

Дозвіл такого роду питань вимагає участі кваліфікованого фахівця – адвоката. Невірно буде вважати, що адвокат – це виключно фахівець у кримінальних справах. Більшість суперечок у людей виникає з сімейних і цивільних правовідносин, а також суперечок з державними органами, які належать до категорії адміністративних.

У бізнесу є своя специфіка. Тут основний масив справ виникає з господарських спорів між суб’єктами господарювання. Усередині підприємства можуть існувати корпоративні спори. Також не будемо забувати що відкриття і закриття бізнесу, а так само і внесення змін в установчі документи, & nbsp; також вимагає участі адвоката. Не можна забувати про триваюче тиску держави на бізнес. Допомога адвоката у протидії незаконного тиску на суб’єктів господарювання часто робить вирішальний вплив на порятунок бізнесу.

Адвокат Харків

Якщо ви перебуваєте в Харкові, або у вас в цьому місті виникло питання юридичного характеру найвірнішим рішенням буде звернутися за допомогою до адвоката. Не дивлячись на існуюче виключне право адвокатів захищати інтереси громадян & nbsp; в судах всіх інстанцій в Україні, залишається великий сегмент юридичних питань які можуть здійснювати і не адвокати. До числа таких відноситься – проведення різного роду консультацій, реєстраційні дії, в тому числі і в інтересах юридичних осіб, представництва в питаннях оформлення спадщини та інше.

Адвокат – це юрист, який пройшов строгий відбір, має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права і склав іспит на допуск до професії. Також діяльність адвоката строго регламентована Законом та Правилами адвокатської етики.

Звертаючись же до будь-яким іншим консультантам, юристам або представникам, ви ризикуєте отримати неякісну послугу, що, згодом, може привести до ще більшого числа проблем, ніж були на початку. 

On – line

Ми цінуємо ваш час! Якщо у вас виникло питання або ви готові замовити послугу – дзвоніть прямо зараз або зв’яжіться з нами за допомогою зручного мессенджера.

Послуги адвоката в Харкові

Харківський офіс Адвокатського об’єднання Magisters пропонує захист і представлення інтересів в місті Харкові, а також у Харківській області за напрямками:

Адвокат у кримінальних справах Харків

Якщо у вас виникли питання або проблеми з кримінальним законодавством – кращі адвокати Харкова у кримінальних справах готові захистити ваші права або представити ваші інтереси на будь-якій стадії кримінального процесу як в Харкові так і в регіонах Харківської області.

Адвокати нашого об’єднання готові вести ваш процес повністю, від початку до кінця, або ж захистити ваші інтереси в окремих процесуальних діях:

Захист прав підозрюваного

 • ознайомлення з матеріалами справи
 • правова допомога при затриманні
 • підготовка до допиту і участь в допиті в якості захисника
 • присутність захисника при врученні підозри
 • захист під час проведення обшуку

Захист на досудовому слідстві

 • оскарження дій слідчого, або прокурора
 • підготовка клопотань та запитів
 • формування лінії захисту
 • збір доказів невинуватості
 • клопотання про призначення експертиз

Судовий захист

 • правова допомога під час відкриття доказів
 • оскарження обвинувального акта
 • захист прав та інтересів під час судового розгляду справи
 • апеляційне та кассаційне оскарження вироку

Захист прав свідка

 • консультації;
 • підготовка до допиту;
 • захист прав під час допиту;
 • Захист прав потерпілого

 • підготовка і складання заяв і скарг;
 • консультації з питань кримінального права
 • представлення інтересів в суді;
 • Адвокат по сімейних справах Харків

  Участь в сімейних спорах досить поширений вид послуг адвокатів в Харкові. Сімейні суперечки досить специфічні, так як крім правової складової, в них велику роль відіграє психологічний фактор. Від адвоката, який бере участь в сімейних спорах, потрібно, крім глибокого знання сімейного права, ще і розуміння психології та навички ведення переговорів.

  Категорії сімейних справ:

  • Консультації з питань випливають із сімейного права;
  • Підготовка шлюбного договору;
  • Правовий супровід розлучення як в органах РАГС, так і в судовому порядку;
  • Сімейна медіація і досудове врегулювання спорів;
  • Участь у справах про встановлення або зміну розмірів аліментів;
  • Визначення місця проживання дитини;
  • Отримання дозволу на вивезення дитини за кордон;
  • Участь у справах про позбавлення батьківських прав;

  Хороший адвокат Харків, або як знайти кращого адвоката в Харкові

  Якщо мова зайшла про укладення договору з адвокатом, то природно, кожен бажає щоб захист його інтересів прийняв на себе кращий адвокат у Харкові.

  Як же не помилитися з вибором, щоб ваші інтереси представляв дійсно хороший адвокат ?

  Ми постараємося відзначити основні моменти, на які необхідно звертати увагу, якщо ви хочете укласти договір, дійсно, з хорошим адвокатом в Харкові.

  • Знаходиться в ЄРАУ

  Перш за все, необхідно переконатися в тому, що адвокат внесений до Єдиного реєстру адвокатів України. Дані з реєстру може отримати будь-який бажаючий на сайті Національної Асоціації Адвокатів України. Це необхідно для того, щоб упевнитися, що даний юрист дійсно має свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю. Також ви зможете переконатися в тому, що це свідоцтво дійсно і його дія не призупинено.

  • Освіта, науковий ступінь

  Насправді це не є принциповим моментом, так як не завжди диплом топового ВНЗ свідчить він високий клас освіти і отримані знання. Однак, як показує практика, найкращі адвокати це випускники престижних вузів. Наш харківський офіс приймає тільки адвокатів – випускників & nbsp; Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені Каразіна та Харківського національного педагогічного університету імені Сковороди. Також всі наші адвокати мають вчений ступінь не нижче магістра права.

  • Досвід роботи і вдалі кейси

  У більшості випадків хороший адвокат може показати приклади вдалих рішень у справах схожим або аналогічним вашому. Також можна подивитися відгуки про адвоката в мережі інтернет. Це звичайно не дає гарантії, що вони не накручені, проте загальне уявлення скласти можна.

  • Спеціалізація адвоката

  Сучасний хороший адвокат – це перш за все спеціалізація. Неможливо добре розбиратися у всіх юридичних питаннях. Більш того, практика показує, що кращі фахівці, це адвокати, які спеціалізуються на одній двох – практиках. Але існують складні питання, які вимагають одночасно знань в декількох, а буває і в десятках, практик. Для таких випадків і створюються адвокатські об’єднання, де одночасно працюють адвокати різних практик – спеціалізацій і, при необхідності, їх можна залучити до вирішення спільного проекту.

  • Відсутність будь-яких гарантій результату

  Як це не дивно, але саме відсутність гарантій і відрізняє хорошого адвоката. У будь-якому юридичному процесі крім здібностей і вкладеної праці самого адвоката існує маса факторів, які можуть вплинути на результат. Більшість справ адвоката пов’язано з роботою державних чиновників і державних органів. Таким чином гарантувати яким буде прийняте рішення неможливо. Можемо вас запевнити – якщо вам гарантують рішення, значить присутня або корупційна складова, або вас хочуть ввести в оману.

  • Наявність представництва адвоката в мережі інтернет

  Хороший адвокат – це сучасний адвокат використовує всі можливі ресурси для захисту прав своїх довірителів. Практика показує, що в наш час адвокат не може існувати без сайту і представництва в соціальних мережах. Це важлива вимога ринку сучасних правових послуг. Для майбутнього клієнта це прекрасна можливість попередньо ознайомитися з адвокатом і зібрати про нього інформацію і відгуки. Це дасть можливість не помилитися з вибором. Ми торкнулися лише ключових моментів, на які варто звернути увагу для того щоб вибрати собі кращого адвоката в Харкові. Далі деякі моменти, які можуть вплинути на ваш вибір ми висвітлимо в питаннях вартості послуг адвоката і в питанні організації консультації адвоката в Харкові.

  “… Ми хочемо щоб ваші інтереси представляли не просто хороші, а кращі адвокати харківського регіону….”

  Геннадій лагута

  Адвокат, Керуючий партнер Адвокатського об’єднання Magisters

  Консультація адвоката в Харкові

  Консультація адвоката це найважливіший етап будь-якого юридичного процесу. Під час консультації у адвоката є можливість ознайомитися з повним пакетом документів клієнта, що стосуються його справи. У клієнта же в свою чергу виникає можливість зрозуміти стан речей з правової точки зору і визначити для себе подальший хід справи. Тут дуже важливо для адвоката вміння пояснити стан речей, дати юридичну консультацію простою мовою, зрозумілим клієнтові. Якщо адвокат вміє пояснити правові питання мовою, зрозумілою простій людині не знайомій з юридичними термінами то це є, без сумнів ознака хорошого адвоката.

  Також для адвоката і клієнта існує можливість придивитися один до одного і зрозуміти наскільки вдалим і плідним буде подальша співпраця. Адже від психологічної сумісності і спільності поглядів на ті чи інші речі, яка дозволить в процесі діяти злагоджено, залежить часом більше, ніж від професійних здібностей.

  Рішення всіх перерахованих вище питань позитивно дасть можливість після закінчення консультації підписати договір між адвокатом і клієнтом і приступити вже безпосередньо до вирішення правових задач.

  Адвокат Харків ціни

  Послуги адвоката можуть бути оплачені єдиним способом – адвокатським гонораром. Розмір гонорару найчастіше визначається під час початкової консультації і залежить від безлічі факторів: складності справи, специфіки, тимчасових витрат, необхідності залучення суміжних партнерів або фахівців та інших факторів.

  Клієнти, звертаючись до адвоката прагнуть відразу ж, першим питанням визначити остаточну вартість послуг. На жаль, в переважній більшості випадків, це не можливо. Остаточний розмір гонорару може бути визначений адвокатом тільки після всебічного вивчення матеріалів справи. Тоді розмір адвоката зможе бути зваженим і оптимальним. Саме такий підхід до визначення розмірів адвокатського гонорару є показником професіоналізму адвоката.

  НАШ ОФІС в місті ХАРКОВІ

  61057, Україна, Харків, майдан Конституції 21, офіс 1

  +38 (096) 796 71 05

  lawmagisters@gmail.com